ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький нардеп хоче взяти у помічники студентів

На офіційному сайті ВРУ з'явився законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо утворення помічників-консультантів народного депутата)", автором якого є народний депутат від Запоріжжя Петро Сабашук
Depo.
1 квітня 2015 12:03
ФОТО: depo.ua

"Народний депутат може мати до 31 помічників-консультантів. Частина помічників працюють на громадських засадах, тобто без зарплати і трудового договору... Народні депутати іноді залучають до вирішення проблем, пов'язаних із здійсненням депутатської діяльності, громадян без середньої або вищої освіти (наприклад, студентів). Однак, при цьому народні депутати не мають права надавати таким громадянам статус помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах", - йдеться в пояснювальній записці до документа, повідомляє depo.ua.

Петро Сабашук пропонує змінити законодавчі норми і дозволити нардепам "наймати" на безоплатну роботу студентів або ж осіб, які й зовсім не мають посвідчення про середню і вищу освіту.

Додаткового фінансування з державного бюджету законопроект не передбачає.

"Прийняття цього закону дозволить законодавчо забезпечити можливість для громадян України, які не мають середньої спеціальної або вищої освіти, працювати помічниками-консультантами народного депутата на громадських засадах", - наголошується в пояснювальній записці до проекту.