ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький мостовий довгобуд отримає державний статус

Під час наради у Державному агентстві автомобільних доріг України було досягнуто домовленість про присвоєння статусу дороги державного значення мостовим переходам через Дніпро в Запоріжжі

Depo.
14 березня 2018 15:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

У нараді під головуванням керівника Державного агентства автомобільних доріг України Славоміра Новака взяли участь запорізькі чиновники на чолі з головою ЗОДА Костянтином Брилем. Губернатор назвав нараду дуже продуктивною.

"Нарешті було досягнуто домовленостей стосовно необхідності присвоєння цьому об'єкту статусу дороги державного значення. Для отримання статусу автомагістраль має бути внесена до відповідного переліку. Тож керівництво Укравтодору запустило процедуру погоджень у міністерствах і найближчим часом ми плануємо отримати позитивний результат", - повідомив Бриль.

За словами губернатора, завдяки зміні статусу автомагістралі влада зможе використовувати на будівництво кошти від митного експерименту. Тож одразу після погоджень 60 мільйонів гривень будуть спрямовані на завершення експертизи, коригування проектно-кошторисної документації та виконання робіт першочергової необхідності.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у проектній документації мостовий перехід через Дніпро іменований "спорудою". Проте не зазначено, що він є дорогою. Також не вказано, якого значення ця магістраль - державного чи комунального. Нагадаємо, запорізькі мости, що покликані розв'язати транспортні проблеми у сполученні між правим та лівим берегами Запоріжжя будують з 2014 року. Минулого року стало відомо, що недобудовані конструкції перебувають в аварійному стані. Аварійна ситуація склалася на споруді № 5 магістралі через Дніпро, окрім того, під загрозою руйнування опинилася споруда № 4, яку не було загерметизовано. Нагадаємо також, що Гройсман назвав запорізькі мости "бестселером" та пообіцяв, що 2017 року на них буде виділено 350 млн грн. Раніше повідомлялося, що спочатку будівництва мостових переходів через Дніпро – з 2004 року – на них було виділено 2 млрд. грн, проте частина грошей була розкрадена.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter