ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький "Металург" офіційно визнано банкрутом

Суд прийняв рішення про визнання футбольного клубу неплатоспроможним
Depo.
19 березня 2016 19:04
ФОТО: depo.ua
Запорізький "Металург" офіційно визнано банкрутом
Запорізький "Металург" офіційно визнано банкрутом

Товариство з обмеженою відповідальністю "Професійний футбольний клуб "Металург - Запоріжжя" в судовому порядку було визнано банкрутом. Відповідне рішення було оприлюднено на сайті Вищого господарського суду України з посиланнням на постанову обласного суду від 2 березня цього року, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Згідно тексту постанови, до суду звернулася низка підприємств, перед якими "Металург" заборгував майже 46 мільйонів гривень. У свою чергу, представник клубу попросив визнати ТОВ банкрутом, оскільки він не може ліквідувати заборгованість.

Суд прийшов до висновку, що "Металург" не має достатньо майна, аби розрахуватися з кредиторами. Це підтверджує і аудиторська перевірка.

Тому клуб було визнано банкрутом і розпочато ліквідаційну процедуру.   

Ця новина не стала несподіванкою. Нагадає, криза запорізького "Металургу" почалася після відмови власника Олександра Богуслаєва продовжувати його фінансування. Потенційних інвесторів, які цікавились придбанням клубу, відлякували величезні борги. Нещодавно "Метал" було знято зі змагань Української Прем'єр-Ліги. 

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя