ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький лідер ОпБлоку жаліється, що київські чиновники не віддають йому 650 мільйонів

Шурма каже, що на завод знаходиться у надзвичайній ситуації
Depo.
26 травня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
Запорізький лідер ОпБлоку жаліється, що київські чиновники не віддають йому 650 мільйонів
Запорізький лідер ОпБлоку жаліється, що київські чиновники не віддають йому 650 мільйонів

Про це генеральний директор МК "Запоріжсталь" Ростислав Шурма заявив під час проведення виробничої наради з працівниками та керівниками комбінату і підрядних організацій.

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua у прес-службі комбінату, Ростислав Шурма заявив про економічний тиск на комбінат з боку державних чиновників, які порушують чинне законодавство України і відмовляються відшкодовувати комбінату податок на додану вартість.

"Сьогодні комбінат знаходиться в надзвичайно важкій ситуації, 22 травня "Запоріжсталь" незаконно викресляють з переліку підприємств, які отримують автоматичне відшкодування ПДВ. У наявності цинічне порушення чинного законодавства України з боку Державної фіскальної служби України.

Держчиновниками завдано серйозного удару по комбінату. З повною упевненістю можна сказати, що на комбінат і його трудовий колектив чиниться економічний тиск - штучним способом вимиваються обігові кошти, які комбінат заробив сам, направляючи їх на підвищення заробітних плат співробітникам і модернізацію. Тепер їх у нас вирішили незаконно забрати, без пояснення причин.

Наступним кроком стане обмеження поставок електроенергії і природного газу, ми будемо змушені згорнути всі інвестиційні проекти, далі піде повна зупинка підприємства та соціальний колапс", - заявив Генеральний директор комбінату "Запоріжсталь" Ростислав Шурма.


На даний момент загальний борг держави перед комбінатом "Запоріжсталь" з відшкодування ПДВ складають близько 650 млн гривень
Нагадаємо, що Ростислав Шурма - керівник Запорізького обласного осередку Опозиційного блоку.