Запорізький “класик” зупинився за крок від медалей чемпіонату світу

Жора Абовян не зміг потрапити до трійки кращих юніорів планети

Запорізький “класик” зупинився за крок в…

Двоє запоріжців – Парвіз Насібов та Жора Абовян повертаються з французького Маконі, де відбувся чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед юніорів, без медалей, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Обидва запорізьких спортсмени виступали у складі збірної з греко-римської боротьби. Надія національної команди, один із кращих спортсменів України у своїй вазі Парвіз позбавив себе шансів на медаль вже у стартовій зустрічі. У кваліфікаційному раунді категорії 66 кг зустрівся з росіянином Магомедом Ярбіловим і поступився 1:6.

Жора Абовян стартував з 1\8 фіналу, де також програв, але вже японцю Йо Намба. Однак, те, що суперник вийшов до фіналу чемпіонату світу, зберегло шанси запоріжця на медаль. У втішному раунді Жора переміг 12:2 Кумара Ража із Індії. А от у поєдинку за бронзу перемогу віддали іранцю Мейсаму Карамалі Далкхані.