Запорізький боксер здобув "срібло" на міжнародному турнірі

Запорізький боксер Станіслав Батий відкрив рік змагань у Фінляндії, на міжнародному турнірі

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь в змаганнях брали 110 спортсменів з 17 країн світу. Станіслав виступав у вазі 60 кг. У першому поєдинку запорожець одноголосним рішенням суддів виграв у суперника зі Швеції, і пройшов до фіналу.

У поєдинку за "золото" опонентом Батия став голландський боксер кубинського походження, дворазовий учасник Олімпійських Ігор Enrico la Cruz. Роздільним рішенням суддів перемогу здобув суперник, а Станіслав став володарем срібної медалі.

Вже 19 березня Станіслав Батий відправиться на навчально-тренувальний збір національної збірної до Харкова, де кращі боксери країни готуватимуться до міжнародного турніру класу "А" який відбудеться в Херсоні.

Як повідомлялося раніше, запоріжці здобули п'ять нагород всеукраїнської Гімназіади з боксу.