ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьким демобілізованим військовим радять об'єднуватися

На думку голови ради ветеранів АТО в Запорізькій області В'ячеслава Зайцева, демобілізовані військові повинні об'єднуватися в громадські організації
Depo.
23 липня 2015 14:44
ФОТО: depo.ua

Так їм буде легше отримати належні земельні ділянки та посвідчення УБС (учасника бойових дій), повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь.

"Військових, які повертаються додому із зони антитерористичних дій, треба залучати до громадських організацій. У травні, наприклад, ми створили раду ветеранів АТО в Запоріжжі", - розповідає В'ячеслав.

За його словами, у раді ветеранів АТО військовослужбовцям пропонують юридичну допомогу, допомагають оформити посвідчення УБС і отримати покладений ділянку землі в місті та за його межами, а також надають психологічну та медичну допомогу.

"Кожному учаснику бойових дій повинні надати 2 га землі під посів і ще 10 соток під будівництво. Але у наших чиновників її не допросишся. Я можу з упевненістю сказати, що земля є, але її ховають, - говорить В'ячеслав Зайцев, - Тому і необхідно створювати організації, тому що вони відкривають більш широкі можливості".

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з zp.depo.ua