ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі зеки зроблять протитанкові "їжаки"

Засуджені виготовлять 4 тисячі одиниць загородження
Depo.
29 липня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

За результатами участі у процедурі державних закупівель, яку проводило Міністерство оборони України, Державне підприємство Софіївської виправної колонії управління ДПтС України в Запорізькій області (№55) отримало замовлення на виготовлення протитанкових загороджень ("їжаків") в кількості майже 4 000 шт. Про це Depo.Запоріжжя повідомили ууправлінні ДПтС України в Запорізькій області

Враховуючи, що впровадження у виробництво виробів для потреб Українських Збройних Сил на сьогодні є ключовим напрямком діяльності підприємств установ виконання покарань Запорізької області, виробничими підрозділами підприємств було вжито ряд заходів щодо належної підготовки устаткування і виробничих приміщень для своєчасного і якісного виготовлення протитанкових їжаків.

Протитанковий їжак - простіше протитанкове загородження, яке представляє собою об'ємні шестикутні зірки та мають розмір близько 1 м у висоту (більше дорожнього просвіту танка, але нижче його лобового броні листа). Їжаки виготовляються з трьох шматків сталевого прокату таким чином, щоб кінці балок утворювали октаедр.

З'єднують балки таким чином, щоб конструкція витримувала вагу танка (до 60 тонн).

Для ефективного використання виробничих потужностей підприємств установ виконання покарань Запорізької області та своєчасного виконання замовлення Міністерства оборони України, до виготовлення протитанкових їжаків, на умовах підряду були залучені і інші підприємства установ області, в тому числі Кам'янська виправна колонія (№101) на яких були сформовані бригади з числа засуджених, які з ентузіазмом і патріотичними почуттями виконували доручену їм справу.

Вищевказане надало змогу підприємствам прийняти безпосередню участь у підвищенні обороноздатності країни, а також створити нові робочі місця для засуджених на підприємствах установ та додатково працевлаштувати від 10 до 15 чоловік.

На теперішній час перша партія протитанкових загороджень відвантажена для потреб військовослужбовців Збройних Сил України, а на підприємствах установ Запорізької області триває виготовлення продукції, яка призначена для зміцнення оборони і безпеки держави.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя