ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі волонтери збиратимуть гроші для військових на ярмарку

На першому в Запоріжжі волонтерському ярмарку продаватимуть патріотичні сувеніри та мистецькі вироби місцевих майстрів за “волонтерськими” цінами
Depo.
18 серпня 2015 13:00
ФОТО: depo.ua

Перший волонтерський ярмарок відбудеться у Запоріжжі на площі Фестивальній у суботу, 22 серпня. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомив один з організаторів ярмарку, волонтер Михайло Сушко.

За його словами, у заході, що розпочнеться о десятій годині ранку, візьмуть участь щонайменше десять волонтерів. Вони продаватимуть сувенірну продукцію, а також мистецькі вироби місцевих майстрів, hand-maid від аматорів та дитячі поробки.

"У когось може немає грошей для пожертви, тож вони передали свої витвори", - пояснюють волонтери.

Вони кажуть, що гроші, зароблені під час ярмарку, кожен волонтер спрямує на потреби військових, якими він опікується. Проте протягом тижня повинен звітувати, на що саме.

Організатори запевняють, що ціни на ярмарку будуть "волонтерськими", тобто доступними для покупців. У свою чергу відвідувачі заходу можуть зробити подвійну пожертву: купити якусь річ та передати її до АТО. Волонтери кажуть, що, насамперед, це стосується різноманітної патріотичної атрибутики - шевронів, жовто-блакитних браслетів тощо, а також дитячих поробок, яким завжди радіють військові.

Ярмарок триватиме до вечора.

Волонтери сподіваються, що він стане щотижневим.

Більше новин про Запоріжжя ви знайдете на Depo.Запоріжжя.