Запорізькі волейболісти стали сьомими на заключному етапі "Satellite"

Заключний тур престижної міжнародної серії з пляжного волейболу "Satellite" відбувся у столиці Азербайджану Баку

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Україну на змаганнях представили запорізькі пляжники Ярослав Гордєєв і Євген Журавель.

Програвши на старті російському дуету Лихолєтов/Лешуков - 0:2 (20:22 13:21), запорожці виграли у турків Оздемір/Сагір - 2: 0 (21:14, 25:23). Потім Ярослав і Євген зустрілися з ще однією парою з Росії - Бахнар/Богатов, і здобули перемогу 2:0 (21:17, 21:18).

На жаль, наступний поєдинок став для українського дуету останнім. У боротьбі зі словенцями Земляк/Якопін, сильнішими були суперники - 2:1 (21:9, 16:21 15:7). А Гордєєв/Журавель посіли сьоме місце на заключному турі сезону "Satellite".

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі "пляжники" здобули два срібла на чемпіонаті України.