ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі військові незаконно втратили майже 25 мільйонів

Фінансові порушення виявили в результаті перевірки Державної фінансової інспекції
Depo.
3 червня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua

За результатами планових інспекцій у підрозділах Національної гвардії України (військових частин 3026, 3029, 3033 (м.Запоріжжя), 3042 (м.Енергодар), 3057 (м.Маріуполь) а також Центральної бази забезпечення пально-мастильними матеріалами Національної гвардії України), встановлені порушенння, які призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 24,7 мільйона гривень

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, за інформацією прес-служби Державною фінансовою інспекцією в Запорізькій області, зокрема, ревізією стану виконання державних контрактів, укладених військовою частиною 3029 з ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", встановлено проведення видатків у жовтні - листопаді 2014 року на придбання 14 самохідних броньованих транспортних засобів на суму, яка перевищує їх вартість, передбачену умовами контрактів та додаткових угод до них, на загальну суму 21,5 млн гривень.

Ревізією достовірності надання Військовою частиною 3042 послуг з охорони та оборони відокремленому підрозділу "Запорізька АЕС" НАЕК "Енергоатом" та правильності визначення їх вартості встановлено, що у грудні 2013 року в/ч 3042 понесено фактичних витрат з надання послуг з охорони та оборони в сумі 3,6 млн грн.

Однак, до відшкодування було пред'явлено ВП ЗАЕС лише 1,89 млн грн, які останнім було сплачено, в зв'язку з чим Військовою частиною недоотримано власних надходжень на суму 1,75 млн гривень. Також військовими частинами оплачені комунальні послуги (спожиті теплову енергію та водопостачання) у завищених розмірах без фактичного їх отримання, на загальну суму 0,48 млн гривень.

Проведеними ревізіями встановлені також випадки незаконної виплати заробітної плати та грошового забезпечення військовослужбовцям на загальну суму 0,2 млн гривень.

Вжитими з боку інспекторів заходами на даний час забезпечено відшкодування виявлених під час ревізій порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 2,6 млн грн.

Про результати 3-х ревізій проінформовано, а матеріали 3-х ревізій передано до підрозділів військової прокуратури.