Запорізькі важкоатлети здобули три медалі на чемпіонаті України

Запорізькі спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, який відбувся у Коломиї

Запорізькі важкоатлети здобули три медал…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

На чемпіонаті Україні Запорізьку область представляли чотири спортсмена, які здобули три медалі.

Чемпіоном України у вазі +105 кг став запоріжець Олег Ганзенко, показавши у сумі результат в 370 кг (170 ривок, 200 поштовх).

Інший спортсмен із Запоріжжя Дмитро Вороновський виборов срібло у ваговій категорії 56 кг. Результат спортсмена 226 кг (101 кг ривок, 126 кг поштовх).

Запоріжець Тарас Гришин став чемпіоном України у вазі 69 кг. Важкоатлет в сумі підняв 287 кг (126 кг у ривку, та 161 кг – у поштовху).

Серед чоловіків команда Запорізької області посіла шосте місце в командному заліку.

Нагадаємо, запорізький дзюдоїст став бронзовим призером Кубка Європи.