Запорізькі важкоатлети здобули першу медаль чемпіонату України

Запорізькі спортсмени беруть участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, який відбувається у Львові

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Перший день змагань приніс нагороду у запорізьку скарбничку – у ваговій категорії 55 кг срібло національної першості здобув вихованець ЗОШВСМ, ЗСУ, студент Запорізького національного університету Дмитро Вороновський.

Ще одна представниця Запорізького краю Анастасія Матвієнко (ОСДЮСШОР, Спартак, студентка Запорізького національного університету) посіла 9 місце у ваговій категорії 49 кг.

Завтра, 13 вересня, боротьбу за нагороди будуть вести Нікіта Луценко у ваговій категорії 67 кг, Рибкін Микита у ваговій категорії 73 кг та Тарас Гришин у ваговій категорії 73 кг.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.