Запорізькі тхеквондисти здобули комплект нагород міжнародного турніра (ФОТО)

Запорізькі спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі класа G1 з тхеквондо 1st WTE European Open Multi Games, який відбувся у Болгарському місті Пловдив

Запорізькі тхеквондисти здобули комплект…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Запорізькі спортсмени здобули повний комплект медалей на міжнародному турнірі в Болгарії.

У змаганнях чоловіків переможцем турніру у вазі до 54кг став запорізький спортсмен Тарас Мальченко. Тарас стартував з перемоги над суперником з Ірландії, потім з рахунком 22:14 переміг спортсмена з Голландії, а в фіналі — суперника з Туреччини Rамазана Исхака Турксаяра, і завоював золоту медаль.

Бронзу у змаганнях жінок вагової категорії до 62кг здобула Дарина Яковлєва. У першій зустрічі запоріжанка з рахунком 12:11 перемогла спортсменку з Іспанії, але в півфіналі поступилася Івана Десілла з Греції, і посіла третє місце.

У змаганнях юніорів сріблом доповнив запорізький комплект нагород Микита Адамчук. У ваговій категорії до 68кг він стартував з перемоги 15:6 над суперником з Франції, потім 22:12 переміг спортсмена з Туреччини. У півфіналі 10:9 здолав ще одного тхеквондиста з Туреччини, але в поєдинку за золото поступився Атанасіос Каліаросу з Греції. Втім друге місце на цьому турнірі дозволило Микиті здобути ліцензію на чемпіонат Європи серед спортсменів до 21 року.

Нагадаємо, запорізькі спортсменки здобули дві медалі на чемпіонаті Європи з паратхеквондо.