Запорізькі тхеквондисти здобули дев'ять нагород на Відкритому чемпіонаті

Запорізькі спортсмени взяли участь у Відкритому чемпіонаті КДЮСШ "Школа спорту" з тхеквондо (ВТФ) "Taekwondo Cup by school sport", який відбувся у Києві

Запорізькі тхеквондисти здобули дев&#039…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Чемпіонат став для юніорів відбірковим турніром до складу Національної збірної України на Чемпіонат Світу серед юніорів і на Кваліфікаційний турнір до Юнацьких Олімпійських Ігор-2018.

Вихованці запорізького СК "Мотор-Січ" і ШВСМ, під керівництвом Андрія Яковлєва, зуміли завоювати на цих змаганнях дев'ять нагород:
Євгенія Жила стала переможницею у ваговій категорії до 55 кг, і потрапила до складу Національної збірної для участі в Чемпіонаті Світу і кваліфікаційному турнірі. "Срібло" завоювали Ганна Степанець (до 68 кг) і Микита Адамчук (до 68 кг). "Бронза" в активі Данила Команова (до 48 кг).

У змаганнях кадетів перше місце зайняв Максим Маненков (до 33 кг), другими були Діана Круш (до 37 кг) і Олександр Оганов (до 37 кг), третє місце зайняв Єгор Цап (до 41 кг). Ще одне третє місце в змаганнях юнаків приніс команді Мартирос Тарханян (27 кг).

Як повідомлялося раніше, запорізька метальниця списа представить Україну на Кубку Європи.