Запорізькі тхеквондисти здобули чотири медалі на міжнародному турнірі (ФОТО)

Запорізькі спортсмени взяли участь у міжнародному турнірі з тхеквондо ВТФ, класу G-1 "Sofia Open", який відбувся у Софії (Болгарія)

Запорізькі тхеквондисти здобули чотири м…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Успішно представили Запоріжжя вихованці СК "Мотор-Січ" під керівництвом Андрія Яковлєва. Наймолодший член команди Мартирос Тарханян, виступаючи серед юнаків до 27 кг, здобув дострокові перемоги в трьох поєдинках і став володарем золота.

Ще один запорожець Олександр Оганов не знав собі рівних у ваговій категорії до 37 кг серед кадетів, перемігши у всіх п'яти поєдинках, спортсмен завоював золоту медаль.

У змаганнях дорослих спортсменів запоріжці поклали в свою колекцію два срібла - серед чоловіків до 54 кг Тарас Мальченко провів чотири поєдинки, і поступившись у фіналі, став другим.

Серед жінок до 62 кг Дар'я Яковлєва також провела чотири непростих поєдинки, і в фіналі срібну медаль, поступившись спортсменці з Туреччини.

Нагадаємо, запорізьким спортсменам не вдалося здобути медалі на чемпіонаті світу з легкої атлетики.