Запорізькі тхеквондисти успішно виступили в Маріуполі та Києві

Юні вихованці запорізького СК "Мотор-Січ" підкорили п'єдестали на змаганнях, які проходили у Києві та Маріуполі

Запорізькі тхеквондисти успішно виступил…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

На відкритій першості Маріуполя золоті медалі завоювали: Діана Круш (дівчатка, до 40 кг), Ярослав Іржавскій (кадети, до 37 кг), Микита Гергец (юнаки, до 32 кг) і Єгор Цап (кадети, до 41 кг), крім того Єгор також отримав спеціальний приз-кубок "за кращу техніку" турніру.

Срібло принесли команді Максим Осоненко (юнаки, до 30 кг) та Іван Ярмачек (новачки, до 33 кг). Бронзовим призером став Микита Шейко (юнаки, до 36 кг).

Паралельно Києві проходила відкрита першість КДЮСШ "Школа спорту" "Taekwondo Cup by school sports" серед дітей, молодших юнаків, юнаків та кадетів. СК "Мотор-Січ" був представлений одним вихованцем Маненковим Максимом, який у ваговій категорії до 33 кг серед юнаків провів п'ять поєдинків. Здобувши в кожному поєдинку впевнену перемогу, запоріжець посів перше місце.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі спортсменки успішно виступили в фіналі домашнього Кубка України зі спортивної аеробіки.