Запорізькі тхеквондисти продовжують підкорювати Туреччину

Запоріжці, які представляють СК "Мотор січ", вже встигли відзначитись нагородою Клубного чемпіонату Європи

У Туреччині стартував Клубний чемпіонат Європи. У перший день першості виступали кадети і встигли відзначитися нагородою. У вазі до 45 кг успішно виступив Ілля Пикуз. Провівши два яскравих поєдинки, у півфіналі наш земляк поступився іншому українцю - 9:11 і здобув бронзу. Вперше у новій для себе ваговій категорії – до 37 кг - спробував свої сили й Олександр Оганов. Тхеквондист виграв дві сутички із господарями змагань - турками. А ось у битві за медаль поступився азербайджанцю і став п'ятим. На цьому ж місці зупинився і Владислав Площадний у вазі до 53 кг. Його шлях до медалі припинив спортсмен із Туреччини.

Далі естафету клубного чемпіонату Європи перехоплять юніори.

Нагадаємо, наймолодші тхеквондисти вже везуть до Запоріжжя медалі чемпіонату Європи з тхеквондо серед дітей.