Запорізькі сумоїсти перемогли на чемпіонаті Європи

Запорізькі сумоїсти "Хорти" допомогли збірній України виграти чемпіонат Європи, який відбувся в естонському місті Раквере

Запорізькі сумоїсти перемогли на чемпіон…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Чемпіонат Європи з сумо серед спортсменів до 14 та до 16 років відбувся в Естонії. У складі збірної України участь у змаганнях брали п'ятеро представників Запорізької області.

Віце-чемпіонкою Європи у віковій групі U-14 зуміла стати енергодарська сумоїстка Ганна Фомицька.

В особистих змаганнях серед дівчат до 14 років бронзу у вазі 55 кг здобула спортсменка з Токмака Богдана Лазоришенець.

Василівська спортсменка Єлизавета Павліченко вдало виступила у командних змаганнях "стінка на стінку", де разом із Ганною Фомицькою виборола бронзові медалі у складі збірної України.

В індивідуальних змаганнях хлопців бронзу везе додому Олександр Соколик з Енергодару.

Представник Василівки Данило Дрожин у складі збірної України, разом з Олександром Соколиком вибороли бронзові медалі.

У командному заліку чемпіонату Європи збірна України посіла перше місце. За два дні нашим спортсменам вдалося здобути 14 золотих нагород.

Нагадаємо, запорізький "Металург" готується до зустрічі з лідером чемпіонату.