ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі "старі" регіонали заборгували комунальникам 85,7 тис. грн.

Громадська організація "Запорізький центр регіонального розвитку "Хортиця", пов’язана з функціонерами Партії регіонів "старої формації", повинна сплатити 85739 гривень експлуатаційних витрит МКП "Основаніє"
Depo.
6 липня 2015 10:32
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідному рішенні Господарського суду Запорізької області, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Згідно матеріалів справи, в 2010-му році приміщення у будинку №17 по вул. Сталеварів площею у 175,7 кв.м. було продано громадській організації "Запорізький центр регіонального розвитку "Хортиця". Одночасно із укладанням договору купівлі-продажу було також укладено Договір про спільне володіння та дольову участь в утриманні житлового будинку та прибудинкової території № 3877. Згідно умов договору, "Запорізький центр регіонального розвитку "Хортиця", як співвласник будинку, повинен не пізніше 20 числа поточного місяця вносити оплату за експлуатаційні витрати (утримання прибудинкової території, опалення тощо).

Втім, громадська організація не сплачувала у повному обсязі ці послуги, у зв'язку з чим накопичила борг у розмірі 85739 гривень. Представник "Центру "Хортиця" до суду не з'явився, в четвертий раз з початку провадження. Тож, суд задовольнив позов комунальників без присутності відповідача.

Наразі головою громадської організації є Анна Орловська. Втім, в старій версії інтернет-довідника вказано, що попереднім керівником-підписантом "Запорізького центру регіонального розвитку "Хортиця" був Станіслав Вікторович Лимарчук. Донещодавна він очолвав місцеву дирекцію "Укрпошти, а раніше займав посаду заступника голови ОДА-керівника апарату ОДА за часів Бориса Петрова, у якого до цього працював заступником на "Укрграфіті".

Також, саме ця громадська організація і по сьогодні є власником приміщення на четвертому поверсі "Будинку друку", що належить Запорізькій облраді. Наприкінці 2010-го року "Запорізький центр регіонального розвитку "Хортиця" отримав дозвіл на приватизацію приміщення загальною площею в 603 кв.м. рішенням Обласної ради, де після місцевих виборів 2010-го більшість складали регіонали. Усі ці роки там розташовувався офіс обласної організації Партії регіонів, наразі там же працює місцевий штаб "Опозиційного блоку". У будинку №17 по вулиці Сталеварів, про який йдеться у рішенні суду, також протягом тривалого часу, з 2006-го року, розміщувався один з офісів Партії регіонів.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua