Запорізькі спортсменки здобули дві "бронзи" чемпіонату України з важкої атлетики

Запорізькі спортсмени взяли участь у Чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років та Чемпіонат України серед спортсменів СДЮШОР, ДЮСШ, УОР

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

За нагороди у змаганнях боролися 280 юних важкоатлетів з різних куточків України. Після двох перших змагальних днів дві бронзи опинилося у запорізькій скарбничці.

Вперше у своїй кар'єрі призеркою чемпіонату України стала Валерія Орлова. Спортсменка виступала у вазі до 40, підняла в сумі 80 кг (ривок 34+ поштовх 46), що принесло їй третє місце, а також дозволило виконати норматив 1 розряду.

Ще одну бронзову нагороду завоювала інша вихованка КЗ "ОСДЮСШОР з важкої атлетики ім Л.І Жаботинського" ЗОР, Валерія Гуцуляк, виступаючи у ваговій категорії 64 кг.