Запорізькі спортсмени здобули три медалі Кубка України

Запорізькі спортсмени взяли участь у змаганнях Кубка України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, який відбувся у Чернігові

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Запорізькі спортсмени здобули на змаганнях три медалі. Переможцем Кубка України в категорії 56 кг став Дмитро Вороновський. Спортсмен, який представляє ЗОШВСМ і ВСУ виграв змагання з сумою 243 кг.

У змаганнях чоловіків ваговій категорії 94 кг срібло Кубка України завоював вихованець ЗОШВСМ-ОСДЮСШОР Кирило Пирогов, якому вдалося в сумі двоєборства підняти 341 кг. Четвертим у цій ваговій категорії став бердянець Костянтин Рева.

У жіночій програмі змагань вихованка ОСДЮСШОР-ЗОШВСМ і ВСУ Єлизавета Баранова заробила срібну нагороду у ваговій категорії +90 кг з результатом 233 кг.

Дебютантка Кубка України - Анастасія Маневськая посіла шосте місце у ваговій категорії 75 кг з результатом 155 кг.

Нагадаємо, запорізькій спортсменці не вдалося перемогти на Кубку Європи.