Запорізькі спортсмени здобули ще два золота на Кубку України

Запорізькі спортсмени Вікторія Кесар і Максим Долгов здобули ще два золота на відкритому Кубку України зі стрибків у воду, який проходив в Києві

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Вікторія до золотих медалей в міксті і сріблу командній першості, додала ще золото в синхронних стрибках з трампліну 3 м. Кубок України запоріжанка виграла, виступаючи в парі з луганчанкою Ганною Письменської, дівчата набрали 296.07 балів. Друге місце у пари зі Швейцарії Madeline Coquoz/Jessica Favre (268.20), третіми стали тальянки - Elena Bertocchi/Chiara Pellacani (253.32).

Максим Долгов завоював два золота Кубка України на вишці 10 м. Спочатку запорожець успішно виступив в синхронних стрибках. А потім показав кращий результат в індивідуальному виступі, набравши 487.90 балів. Друге і третє місця розділили спортсмени з Вірменії - Vladimir Harutyunyan (454.25) і Vartan Bayanduryan (431.55).

Нагадаємо, запорожці здобули два золота на Кубку України зі стрибків у воду.