Запорізькі спортсмени здобули чотири медалі на Кубку України

Запорізькі спортсмени взяли участь у Кубку України з греко-римської боротьби серед юніорів, який відбувся у Миколаєві

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

За медалі боролися понад 150 спортсменів з 19 областей України. Запорізьким "класикам" вдалося завоювати три золота та одну бронзу.

Переможцями Кубка України стали Владислав Кузько (50 кг), Парвіз Насибов (74 кг) і Олександр Євдокимов (120 кг). Бронзою розбавив золотий комплект Мирослав Солов'ян (60 кг).

Кубок України повезла додому команда Київської області. Другою в командному заліку була збірна з Вінницької області, третьою - збірна Києва.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі дзюдоїсти завоювали чотири медалі на чемпіонаті України.