Запорізькі спортсмени посіли четверте місце на міжнародних змаганнях

На престижному турнірі серії FIVB Beach Volleyball World Tour у Нідерландах українські пляжники посіли четверте місце

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

На змаганнях серії FIVB Beach Volleyball World Tour, що відбувся в нідерландському місті Алсмер, Україну представляли Олексій Денін та Сергій Попов.

Запорізька пара Євген Журавель – Ярослав Гордєєв вже у другому кваліфікаційному раунді поступилася американському дуету Колинске/Еванс – 1:2 (27:25, 17:21, 7:15). А ось Денін/Попов пробилися аж до півфіналу турніру.

Там вони, щоправда, поступилися італійцям Камінаті/Россі – 0:2 (21:23, 12:21), саме ці представники "Скуадри Адзурри" зрештою стали переможцями змагань.

У поєдинку за третє місце українцям протистояла турецька пара Мермер/Джигиноглу. У першій партії наш дует легко взяв гору – 21:13. Але далі пішла найзапекліша боротьба. Суперники постійно йшли з однаковим рахунком, проте вирішальний розіграш залишився за турками – 21:19.

У такому ж ключі проходив і тай-брейк. Знову було суперництво очко в очко, знову останнє слово залишилося за Мермер/Джигіноглу – 18:16.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі боксери посіли друге місце на чемпіонаті України.