ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами

Несподівано для себе і близьких сестри лікарки захопилися живописом і “домалювалися” до власної виставки
Depo.
30 серпня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua

У запорізькій галереї "Артель" відкрилась виставка двох запорізьких лікарок - сестер Максимових, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 1

Ірина та Марина Максимови – рідні сестри. Обидві за фахом лікарі. Та близько року тому Марина відчула потяг до творчості. Довго не думаючи купила полотно, фарби і почала творити. Що цікаво, раніше ніколи не навчалася художньому мистецтву і не відчувала в собі подібного таланту. Все, що нині вміє – вийшло саме собою. І ніякого невдалого "першого млинця". "Власне, навіяло що – навколо багато картин, художників. Останнім часом багато відвідувала виставок з живопису і, мабуть, сама вирішила спробувати. Кількість своїх робіт не рахую, є різні: з натури, натюрморти, пейзажі, якісь вулиці, місця, де я бувала. Хочеться охопити все," – каже Марина Максимова.

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 2

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 3

Приблизно одночасно з сестрою потяг до прекрасного відчула й Ірина. Надихнувшись впевненістю Марини, восени 2015-го спробувала й сама ризикнути. Як виявилось, у Максимових – сімейний талант. "Вже були ази всередині, хотілось творити, щось виплескувати свої емоції назовні, на полотна. Ми всі люди, всі любимо прекрасне – схід сонця, захід, море, ліс та й просто гарне яблуко на столі, прекрасне бачимо у цікавих моментах. Дуже хотілось спробувати писати маслом, відчути – як це. Адже, коли починаєш писати, входиш у такий собі релакс, це двері в інший світ, ти відпочиваєш душею," - розповіла Ірина. Часто сестри пишуть разом, в одній кімнаті. Щоправда, кожна своє - одне і те ж ніколи не зображують. Хоча у планах – створити спільну картини. Нині працюють над ідеєю.

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 4

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 5

Запорізькі сестри-лікарки вразили своїми картинами - фото 6

Своїм неочікуваним хобі сестри Максимови приємно здивували близьких та знайомих. А ще довели – починати реалізовувати себе ніколи не пізно. Коли ж їхні картини викликали цікавість не просто як гарні малюнки, а їх захотіли придбати, зрозуміли – час показати свої творіння широкому загалу. Тож влаштували спільну виставку. А побачити талановиті творіння художниць, які почали свій шлях в живописі менше року тому, в галереї "Артель" можна буде до 24-го вересня.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя