ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі призовники масово ухиляються від мобілізації

Два десятки матеріалів на притягнення до відповідальності захисників, які ухилилися від мобілізації, передали співробітники військового комісаріату в правоохоронні органи
Depo.
18 червня 2015 15:36
ФОТО: depo.ua
Запорізькі призовники масово ухиляються від мобілізації
Запорізькі призовники масово ухиляються від мобілізації

Ще більше двох сотень матеріалів зібрані на тих, хто проігнорував навіть медкомісію, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на РІА Мелітополь.

За інформацією старшого офіцера Мелітопольського-Веселовського об'єднаного військового комісаріату Володимира Даниленка, виконувати план з мобілізації досить складно. Майбутніх захисників цілісності України розшукують скрізь, щоб вручити повістку.

"Багато хто прагне всіляко уникати з нами зустрічі і не беруть навіть перевірку на медкоміссіію. Таких уже близько двох сотень випадків, адмінматеріали вже складені, але розглянуті ще не все. За неявку на медкомісію передбачена адміністративна відповідальність - штраф від 170 до 510 грн.", - говорить Володимир Даниленко.

А ось тим, хто не з'явився за повісткою або відмовився її отримувати, потрібно чекати більш суворого покарання. Двадцять матеріалів зібрані і передані в міліцію для відкриття кримінальних проваджень.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua