ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі пляжі не готові до літнього сезону

Обласні чиновники мають намір з'ясувати причини, через які міські пляжі виявилися не готові до літнього сезону
Depo.
6 липня 2015 16:41
ФОТО: depo.ua

У Запорізькій обласній державній адміністрації з 6 липня розпочне роботу моніторингова група з вивчення ситуації на пляжах міста Запоріжжя та Запорізького району, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Про це під час оперативної наради в ОДА розповів керівник обласного департаменту культури Владислав Мороко.

За словами чиновника, на нараді, яка проводилася в облдержадміністрації з питань початку курортного сезону, представник запорізької мерії не зміг розповісти про те, що було зроблено для гідного проведення літнього сезону на міських пляжах.

"Проводилось нараду про початок курортного сезону. Місто Запоріжжя не зміг доповісти. Доповіли, що куплено два парасольки і десять шезлонгів. Отже, у нас така думка, що треба подивитися, що там відбувається", - розповів Владислав Мороко.

За його словами, сигнали про неналежну організацію роботи на пляжах Запоріжжя надходили від громадськості, представників Альтернативною мерії, підприємців.

"Ми розуміємо, що по ряду причин запорожці будуть масово відпочивати на наших пляжах, а в результаті ми розуміємо, що доріг немає, інфраструктури немає", - зазначив начальник обласного департаменту культури.

Запорізького губернатора збентежили терміни початку роботи моніторингової групи.

"Сьогодні вже практично половина літа, а ми тільки займаємося проблемою. За великим рахунком проблемою треба займатися в травні. Пізно ви вирішили з'ясовувати, треба було раніше з'ясовувати", - охарактеризував роботу своїх підлеглих Григорій Самардак.

Більше новин про Запоріжжя Ви знайдете на zp.depo.ua