Запорізькі плавці зібрали колекцію медалей на чемпіонаті України у Дніпрі

У Дніпрі відбувся Зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, участь у яком взяли і запорізькі спортсмени

Запорізькі плавці зібрали колекцію медал…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь у чемпіонаті взяли 522 спортсмени з 22 областей України та міста Київ. Чемпіонат був відбірковим на міжнародні змагання "Мультінейшенс", на чемпіонат Європи та чемпіонат світу серед юніорів з плавання 2019 року, крім того за результати цих змагань будуть враховані при формування штатної збірної команди з плавання.

Чудовий результат показали на національній першості запоріжці.

Олександр Летніков (СДЮШОР "Спартак-КПУ") виборов срібло на 200-метрівці вільним стилем.

У змаганнях серед молоді Надія Іванова (СДЮШОР "Спартак-КПУ") здобула бронзові медалі на дистанціях 200 та 800 м вільним стилем.

Богдан Радутний (СДЮШОР "Спартак-КПУ") також двічі став бронзовим призером на дистанціях 50 м вільним стилем та 200 м комплексним плаванням.

На чемпіонаті України серед юніорів Олександр Летніков (СДЮШОР "Спартак-КПУ") здобув три золоті медалі на дистанціях 50, 100, 200 м вільним стилем.

Микита Колесников (СДЮШОР "Спартак-КПУ") став срібним призером на дистанції 50 м батерфляєм, та здобув третє місце на 100-метрівці цим же стилем.

Максим Овчінніков (ДЮСШ "Салют") був другим на дистанції 50 м брасом, і третім на 100-метрівці брасом.

Ще одну бронзу поклав до запорізької скарбнички Павло Загродський (СДЮШОР "Спартак-КПУ"), який був третім на дистанції 400 м комплексним плаванням.

Владислав Лактін (СДЮШОР "Мотор-Січ") здобув бронзову нагороду на дистації 100 м батерфляєм.

Євгенія Соніч;

У командному заліку серед областей ІІ групи, Запорізька область посіла друге місце.

Нагадаємо, запорізькі спортсмени здобули три медалі на чемпіонаті України з веслування.