Запорізькі плавці виграли чемпіонат України

Запорізькі плавці виграли чемпіонат України серед молоді та юніорів, який відбувсяу Дніпрі

Запорізькі плавці виграли чемпіонат Укра…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь у змаганнях взяли 490 спортсменів з 24 областей України, Києва та республіки Білорусь. Збірна Запорізької області зуміла вибороти друге місце в командному заліку своєї категорії. А нагороди в скарбничку регіону приносили наступні спортсмени:

Микита Колесніков став чемпіоном України на дистанціях 100 м вільним стилем (52.39) та 50 метрів батерфляєм (25.44), а також виборов срібні нагороди на дистанціях 60 м вільним стилем (23.94) та 100 м батерфляєм (56.60).

Маргарита Лактіна стала чемпіонкою України на дистанції 50 м вільним стилем (27.41). Підготували спортсменку Наталя та Олексій Сокирко.

Три бронзи приніс команді Максим Овчінніков. Спортсмен посів треті місця чемпіонату України на дистанціях  50 м брасом (29.16), 100 м брасом (1.02.99) та 200 м брасом (2.19.29).

Крім того збірна Запорізької області, у складі: Микита Терентьєв, Маргарита Лактіна, Лілія Койпиш та Микита Колесніков, посіла перше місце в змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем, показавши час 3.47.88.

Нагадаємо, на Запоріжжі змагалися найсильніші богатирі України.