Запорізькі плавці встановили новий рекорд України (ФОТО)

Запорізькі спортсмени взяли участь у першому етапі Міжнародного турніру з плавання "Mad Wave Challenge 2019", який відбувся у Бресті (Білорусь)

Запорізькі плавці встановили новий рекор…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Відмінний результат показали на змаганнях запорожці - вихованці клубів "Спартак-КПУ" та "Мотор-Січ".

Серед спортсменів 10-11 років Представник СДЮСШОР "Спартак-КПУ" Лев Львутін завоював золоті медалі на дистанції 100 брас (1.18.39) і в складі комбінованої змішаної естафети 4х50 (брас -2.07.41). Став срібним призером на дистанції 50 м брас (35.56) і бронзовим на 200-метрівці брасом (-2.51.51).

У змаганнях спортсменів до 12-13 років, вихованка відділення плавання СДЮШОР "Мотор-Січ" Ангеліна Чубирь завоювала золото на дистанції 50 батерфляй (29.28), і в складі комбінованої змішаної естафети 4х50 - 1.54.99 (етап баттерфляем- 29.45). А так же стала бронзовим призером турніру на 50-метрівці вільним стилем (27.32).

Ще одні представник СДЮШОР "Мотор-Січ", який виступав середовищ спортсменів до 12-13 років, Денис Лебедєв завоював золоті медалі на дистанції 50 м вільним стилем (24.41), 100 м комплексом (1.01.04), 50 м батерфляєм (26.75) і в складі комбінованої змішаної естафети 4х50 - 1.54.99 (етап вільним стилем - 24.06). Так само спортсмен був другим на 100-метрівці вільним стилем. (54.86).

Відзначимо, що Ангеліна Чубирь і Денис Лебедєв в складі естафетної збірної команди встановили Найвище досягнення України (спортсмени до 15 років) і юнацький рекорд України. Результат і новий рекорд комбінованої естафети 4х50 - 1.54.99.

Нагадаємо, запорізький "Металург" здобув перемогу в домашньому матчі.