Запорізькі плавці стартували на чемпіонаті Європи

Запорізькі спортсмени беруть участь у чемпіонаті світу European Aquatics Championships 2018, який цими днями триває у Глазго

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

До складу програми входить і плавання, де у складі збірної України виступають запорізькі спортсмени.

У перший день чемпіонату Європи дебютував на змаганнях такого рангу Микита Коптєлов. На 100-метрівці брасом спортсмен показав 26-й результат (1.01,26).

Сьогодні на 100-метрівці вільним стилем стартував вихованець СДЮШОР "Спартак-КПУ" Сергій Шевцов. У кваліфікації запоріжець показав другий результат у своєму запливі (48.78), що став п'ятим у загальному заліку, та дозволив Шевцову пройти до півфіналу чемпіонату Європи.

На дистанції 1500 м вільним стилем пройшов до фіналу Сергій Фролов. У своєму запливі вихованець СДЮШОР "Спартак-КПУ" був четвертим (15:02.93), у загальному заліку став восьмим, що забезпечило йому місце в фіналі чемпіонату Європи. З другим результатом (14:53.79) пройшов до фіналу ще один українець – Михайло Романчук, який вчора став чемпіоном Європи на дистанції 400 м вільним стилем.

Нагадаємо, запорізькі стрибуни у воду здобули медаль на чемпіонаті світу.