ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі платники податків заплатили півмільярда гривень ПДВ

Запорізькі суб'єкти господарювання направили до державного бюджету 523 мільйони гривень податку на додану вартість за два місяці поточного року

Depo.
14 березня 2018 17:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС області, передає портал Depo.Запоріжжя.

У порівнянні з минулорічними показники збільшилися на 136 мільйонів або 35%. З початку року запорізькі платники задекларували зростання обсягів поставок майже на чотири мільярди гривень, тому нарахування на оподатковувані операції підвищилися на 132,4 мільйона.

Лише в лютому сплата ПДВ з вироблених в Україні товарів склала близько 200 мільйонів, що перевищує результати аналогічного періоду минулого року на 77 мільйонів гривень.

Найбільші надходження до державної скарбниці в січні-лютому забезпечили підприємства і підприємці обласного центру, які перерахували понад 300 мільйонів гривень ПДВ, що на 112 мільйонів більше, ніж у минулому році. Платники Мелітопольського та Приазовського районів направили майже 42 мільйони, Бердянського і Приморського районів - 38 мільйонів, Вільнянського, Запорізького і Новомиколаївського районів - 32 мільйони, Пологівського, Більмацького і Розівського районів - 25,4 мільйона.

Всього в Запорізькій області на обліку перебуває 8,9 тисячі платників ПДВ - юридичних і близько тисячі фізичних осіб.

Нагадаємо, запоріжці поповнили місцеві бюджети майже на 1,3 млрд грн.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter