ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі пекарі через війну перекваліфікувались на автослюсарів

Аби допомагати "укропам"
Depo.
27 липня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua

Гуляйпільські волонтери організували майстерню з ремонту військової техніки. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі Запорізької облдержадміністрації.

У мирний час місцеві підприємці - власники ПП "Сінельник" тримали олійницю та пекарню, а з перших днів Антитерористичної операції почали активно допомагати Українській армії.

Завдяки ініціативі та вмілим рукам Олександра та Анатолія Синельників, Володимира та Сергія Роспопових, Анатолія Павліченка та Сергія Мазурка за останній рік відремонтовано 103 вантажні та спеціальні автомобілі, БТРи, БРДМи, багато допоміжної техніки.

Для наших захисників придбано три "УАЗи", позашляховик "Міцубісі", мікроавтобуси "Форд" та "Мерседес". Наразі триває повна профілактика ходової частини та двигуна військового "Камаза", серйознішого ремонту потребує "КРАЗ" після виконання бойового завдання на передовій.

Голова обласної консультативної ради учасників Антитерористичної операції В'ячеслав Зайцев, відомий запорізький "кіборг", якому самому не раз доводилося лагодити техніку на передовій, впевнений, що на допомогу волонтерам повинна прийти держава.

На автодорогах, якими найчастіше прямують колони військових, мають з'явитися мобільні ремонтні майстерні та операційні склади запчастин. Такі пункти потрібно розгорнути в Запоріжжі, Мелітополі, Гуляйполі, Куйбишевому та Бердянську. Це дозволить не втрачати дорогоцінний на війні час, очікуючи прибуття спеціалістів із місць постійної дислокації військових частин. Найближчим часом обласна консультативна рада учасників Антитерористичної операції направить відповідне звернення до Міністерства оборони України та Генерального штабу.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua