Запорізькі паралімпійці здобули вісім медалей чемпіонату світу

Запорізькі спортсмени виступили у сладі паралімпійської збірної України на чемпіонаті світу з плавання, який відбувся в Лондоні

Запорізькі паралімпійці здобули вісім ме…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Вперше за історію проведення змагань збірна України виборола перше командне місце серед 77 країн-учасниць, здобувши 55 нагород. Серед яких – 17 золотих, 22 срібні та 16 бронзових.

В цей неймовірний результат зробили свій внесок і запорізькі спортсмени, які додали в українську скарбничку вісім нагород.

Марина Вербова привезла додому три медалі чемпіонату світу – золото 50 м на спині, срібло — 50 м брас та 150 м комплексне плавання.

Мультимедалістом змагань став і Кирило Гаращенко, який здобув золото в змішаній естафеті 4х100 м вільним стилем, ще й з новим світовим рекордом — 3:51.85, срібло на дистанції 400 м вільний стиль, та бронзові нагороди 100 м вільний стиль і 200 м комплексне плавання. Вікторія Савцова виборола в Лондоні срібло на дистанції 50 м вільний стиль.

Крім того українці встановили три рекорди світу, п'ять рекордів Європи, дев'ять рекордів чемпіонатів світу та найбільшу кількість ліцензій для участі у Паралімпійських іграх в Токіо серед команд-учасниць чемпіонату світу з плавання – 18 путівок.

Нагадаємо, у Запоріжжі відбулися велозмагання "Сталевий кубок-2019".