ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі митники затримали громадян, які намагалися вивезти до Росії культурні цінності

Під час здійснення митного контролю пасажирів було зафіксовано два факти переміщення через кордон предметів, на які потрібен дозвіл Державної служби контролю за переміщенням культурних цінностей
Depo.
7 серпня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі ДФС у Запорізькій області. В одному з випадків громадянин Російської Федерації, який відлітав авіарейсом "Запоріжжя-Внуково", формою проходження митного контролю обрав зелений коридор та не задекларував за установленою законом формою наявний у нього самовар жовтого кольору, орієнтовно 1908 року випуску. Його попередня вартість складає 4,5 тисячі гривень.

Окрім цього, фахівці Запорізької митниці ДФС вилучили старовинну Біблію 1900 року видавництва. Книга, попередня вартість якої 500 гривень, була виявлена під час проходження коридору спрощеного митного контролю серед особистих речей громадянина України, який також відлітав до Росії.

Таким чином, було порушено порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Санкція даної статті передбачає конфіскацію в дохід держави предметів правопорушення та накладення штрафу у розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Depo.Запоріжжя