ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі "мінімізатори" не доплатили державі 4,5 млн. грн. податків

Співробітники слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Запорізькій області розслідують кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах
Depo.
23 липня 2015 17:52
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ДФС у Запорізькій області. Посадові особи одного із запорізьких підприємств, яке займається оптовою торгівлею гумово-технічною продукцією, в документах податкової звітності відображали безтоварні операції з підприємствами, які мають ознаки фіктивності. Тобто, постачання товарно-матеріальних цінностей від вказаних суб'єктів господарювання фактично не відбувалось, а проводилось лише документування транзитних фінансових потоків з метою мінімізації сплати податків до бюджету.

У результаті бюджет держави недоотримав понад 4,5 млн. гривень. У липні 2015 року на підставі ухвал слідчого судді проведені обшуки у приміщеннях підприємства, за результатами яких вилучено 222 тис. грн., понад 9 тис. доларів США та 4 тис. євро, а також чорнові документи фінансово-господарської діяльності, чорнові розрахунки бухгалтерської діяльності підприємства, печатки 4 суб'єктів господарювання, системні блоки комп'ютерів.

На теперішній час вилучене майно знаходиться у слідчому підрозділі, проводяться огляди та долучення у якості речових доказів до матеріалів кримінального провадження.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua