Запорізькі легкоатлети здобули три медалі на чемпіонаті України

Змагання з легкої атлетики у рамках чемпіонату України відбулися у Сумах

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

В місцевому манежі спочатку нагороди розіграли юніори, потім змагалися дорослі і молодь.

У змаганнях юніорів єдину медаль збірної Запорізької області приніс Микита Бабрабанов, який завоював срібло на дистанції 400 м з результатом 50,09 сек.

Близький до медалі був Андрій Васильєв - на дистанції 60 м він пройшов у фінал, де прийшов до фінішу четвертим (7,06 сек).

У змаганнях дорослого чемпіонату України запоріжці так само завоювали єдину медаль - Анастасія Бризгіна впевнено пройшла до фіналу на дистанції 400 м з найкращим результатом 53,97 сек. У фінальному забігу, незважаючи на те, що Настя поліпшила свій показник (53,86 сек), швидшою стала киянка Тетяна Мельник (53.75). У Бризгіної срібло.

У змаганнях чоловіків трохи не вистачило до медалей двом запорожцям на дистанції 60 м - п'ятим був Роман Кравцов (6,89 сек), шостим - Володимир Павленко (6,94 сек).

На молодіжному чемпіонаті України єдина нагорода, зате найвищого ґатунку, на рахунку Анастасії Бризгіної на дистанції 400 м.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі спортсменки здобули шість медалей на чемпіонаті України з боксу.