ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі комуністи об'єднуються під новим брендом

У Запоріжжі створюється нова громадська організація лівого спрямування "Лівий марш: робота, зарплата, захист"
Depo.
10 червня 2015 09:33
ФОТО: depo.ua

Петро Симоненко починає будувати нову політичну силу на уламках Комуністичної партії. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі КПУ. Він почав зі створення громадської організації "Лівий марш: робота, зарплата, захист".

Установчі збори в Києві, на якому виступив з доповіддю Симоненко, відбулися 28 травня. А вже через два дні, 30 травня, такі установчі збори, але вже на регіональному рівні, відбулися в Запорізькій області.

Головував на них Анатолій Морозов - секретар Запорізького обласного комітету Компартії України. На установчих зборах було прийнято рішення про створення Запорізької обласної організації Всеукраїнської громадської організації "Лівий марш: робота, зарплата, захист". Вирішено питання щодо формування колегії нової організації та ревізійної комісії.

Як заявлялося на київському з'їзді "Лівого маршу", організація має намір сприяти участі громадян у виборах Президента України, до Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, у загальнодержавних та місцевих референдумах.

Нагадаємо, що 28 травня запорізькі комуністи, які представляють КПУ в обласній раді, заявили про перейменування фракції. Тепер вона носить назву "За соціальну справедливість і народовладдя".