Запорізькі кікбоксери завоювали три золота на чемпіонаті світу (ФОТО)

Запорізькі спортсмени вдало виступили на чемпіонаті світу з кікбоксингу, який відбувся в італійському місті Марина ді Карарра

Запорізькі кікбоксери завоювали три золо…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

За медалі сперечалися 1500 спортсменів. Два золота світової першості привіз додому запоріжець Єгор Бубнов. Серед спортсменів 15-17 років він завоював золото в розділі лайт-контакт (69 кг) і лайт-контакт ринг (70 кг). В цілому вихованцю Валерія Леонтьєва довелося провести сім поєдинків, в кожному з яких він здобув перемогу.

У змаганнях дорослих спортсменів, старше 19 років, чемпіоном світу став ще один запорожець - Андрій Негода. Спортсмен виграв три бої, і завоював золоту медаль виступаючи в розділі фул-контакт у ваговій категорії 91 кг. Відзначимо, що для Андрія це третє золото чемпіонату світу в кар'єрі.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, сумоїстки запорізької "Хорти" змагатимуться за Кубок України.