Запорізькі фінінспектори вимагають повернути за недобудований собачий притулок 160 тис. грн.

Державно фінансова інспекція в Запорізький області встановила, що на будівництві притулку для тварин Управління капітального будівництва переплатила підрядникам з ТОВ "Прімбуд" 160 тисяч гривень

Про це йдеться в матеріалах справи, що зараз знаходиться в провадженні Запорізького окружного адміністративного суду, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

В березні 2015-го року фінінспекція провела планову перевірку роботи КП "Управління капітального будівництва". Після чого на початку травня винесла офіційну вимогу з переліком порушень, які КП мало б усунути. Серед іншого, були виявлені порушення на будівельних роботах, що відбувались ще у 2012-му році, коли починали будувати притулок. Так, було встановлено завищення вартості перевезення матеріалів до будівельного майданчика на 103 919,25 гривень, та загальне завищення вартості робіт на 56701 гривню, разом - 160,62 тисячі гривень.

Ревізори вимагають від замовника робіт - Управління капбудівництва, - стягнути ці гроші з підрядника ТОВ "Прімбуд". В свою чергу, в Управлінні капітального будівництва не погодились з висновками фінінспекції та подали позов до адміністративного суду, щодо скасування цих пунктів вимоги. Якщо УКСівці програють, то будуть змушені стягувати ці кошти з "Прімбуду" в судовому порядку. Остаточного рішення у справі ще не винесено.

Нагадаємо, що два с половиною роки тому, наприкінці 2012-го року, підряд на будівництво притулку для бездомних тварин на 24 мільйони гривень отримало ТОВ "Прімбуд". В квітні 2013-го року, прокуратура відкрила провадження щодо підробки тендерної документації. Втім, за декілька місяців ТОВ "Прімбуд" отримало 3,26 мільйони на свій рахунок по цьому об'єкту. За ці гроші провели вирубку та корчування дерев на ділянці, й почали класти фундамент. Вже влітку 2013-го роботи зупинились, і прокуратура не змогла у суді стягнути з "Прімбуд" отримані кошти.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя