Запорізькі дзюдоїсти завоювали золото і бронзу Кубка Європи

Запорізька молодь блискуче виступила на Кубку Європи з дзюдо, який проходив в Братиславі. Двом спортсменам вдалося привезти медалі - ще троє потрапили в топ-10 престижних змагань

Запорізькі дзюдоїсти завоювали золото і…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Переможницею континентального кубка стала Марія Швидка. У вазі до 57 кг спортсменка блискуче виграла чотири поєдинки у суперниць з Німеччини, Швейцарії, Словаччини та Італії.

Бронзу везе додому Данило Гуцол, який став третім у вазі -100 кг. Зі своїх п'яти поєдинків, запорожець програв тільки один - майбутньому переможцю змагань.

П'яті місця в своїх категоріях посіли Олександр Мойсей (66 кг) і Богдан Зусько (-81 кг), дев'ятим був Семен Рокита (-90 кг). Відмінний виступ запорожців допоміг збірній України посісти високе третє місце в командному заліку серед трьох десятків команд.

В українських дзюдоїстів два золота, срібло, бронза і два п'ятих місця. Попереду за кількістю нагород тільки Словенія і Нідерланди.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорожці стартували на чемпіонаті світу з дзюдо.