ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі дорожники намагаються "залатати" ями до початку курортного сезону

Протягом минулого тижня на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядною організацією ТОВ "Запорізький облавтодор" були виконані роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах області
Depo.
15 травня 2015 09:07
ФОТО: depo.ua
Запорізькі дорожники намагаються "залатати" ями до початку курортного сезону
Запорізькі дорожники намагаються "залатати" ями до початку курортного сезону

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ЗОДА. В основному увага була приділена основним напрямкам доріг загального користування державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта; Р-37, Енергодар - Василівка - Бердянськ; Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя; Т-08-03 Запоріжжя - Маріуполь Т-04-08 Павлоград - Токмак і Т-08-15 Оріхів - Бердянськ.

Ремонтні роботи виконувалися з використанням гарячого асфальтобетону із залученням навісних фрез, котків, віброплит, повітродувок та іншого обладнання. Також для ліквідації тріщин на покритті використовували струменевий метод ремонту.

Роботи з відновлення дорожнього покриття виконували в середньому 29 робочих бригад філій ДП "Запорізький облавтодор" та ще три бригади інших підрядних підприємств: ТОВ "Крона", ТОВ "Ремшляхбуд" і ТОВ "Юк-Інвест".

За минулий тиждень дорожниками області ліквідовано 13 403 кв.м ям. Роботи проводилися на автомобільних дорогах як державного, так і місцевого значення.

Також на автодорогах державного значення було встановлено та замінено 84 дорожніх знаки.