ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі депутати зняли з порядку денного сім питань

Ще низку проектів додали в порядок денний на початку сесії
Depo.
25 серпня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua

Депутати Запорізької міської ради проголосували за зняття семи питань з порядку денного сесії, яка відбувається сьогодні, 25 серпня. Відповідні пунтки було відправленно на доопрацювання, передає Depo.Запоріжжя

Міська рада не розглядатиме наступні питання:

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2015 №21 "Про затвердження міської цільової програми "Нове будівництво інформаційних систем та телекомунікаційних мереж в м.Запоріжжі" (зі змінами).

14. Про затвердження міської "Програми поводження з тваринами у м.Запоріжжя на період 2016 2021 роки".

46. Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 25.07.2012 №6 "Про затвердження передавальних актів та визначення розміру статутного капіталу міського комунального підприємства.

48. Про внесення змін до Положення про департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради, затвердженого рішення міської ради від 19.02.2016 №8 "Про внесення змін до рішення Запорізької міської ради від 18.02.2011 №6 "Про структуру виконавчих органів Запорізької міської ради, загальну чисельність апарату Запорізької міської ради та її виконавчих органів зі змінами та доповненнями".

49. Про припинення процедури ліквідації КП "Комбінат комунальних підприємств Жовтневого району".

50. Про утворення статутного капіталу КП "Комбінат комунальних підприємств Жовтневого району".

52. Про Наглядові ради при комунальних підприємствах Запорізької міської ради.

Приблизно півтора десятки питань було додано до порядку денний на початку сесії. Це, зокрема, проекти, які стосуються приватизації палацу спорту "Юність", фінансової допомоги компанії "Міські телемережі" та звернення до керівництва держави щодо звільнення "кримського диверсанта" Євгена Панова.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя