ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі депутати вдруге не стали звільняти директора КП "Готель Україна"

Сесія облради знову не стала звільняти Юрія Ільницького з посади директора комунального підприємства "Готель Україна"
Depo.
27 серпня 2015 13:42
ФОТО: depo.ua

Обговорення питання "Про затвердження п.1 розпорядження голови обласної ради від 20.05.2015 № 84-св "Про звільнення директора комунального підприємства "Готель "Україна" Запорізької обласної ради та розірвання з ним контракту" проходило на підвищених тонах, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Коли голова управління спільної власності територіальних громад Євген Монько почав доповідати по питанню, його перервав депутат облради Станіслав Адамовський. Як розповів Адамовський, керівництво облради не має права звільняти директора готелю.

"Усі розпорядження про винесення доган зараз оскаржуються в судах, вони незаконні. По одній з них вже винесене рішення на користь Ільницького. Також, це звільнення не погоджувалось з профспілкою. Ви вкотре намагаєтесь за допомогою облради освятити своє бажання звільнити людину", - оголосив він.

Виступ депутата супроводжувався окликами "Черленюха на нари", що стосувалось голови бюджетної комісії Володимира Черленюха, чия кандидатура розглядалась на зміну Ільницькому.

Голова облради Віктор Межейко поставив питання на голосування, "за" звільнення Ільницького проголосувало 43 депутати з 50-ти необхідних. Відповідно, рішення не було прийняте.

Зараз Станіслав Адамовський працює головний спеціалістом сектору з питань упровадження економічних реформ в патронатній службі ОДА. Раніше він посідав різні посади в апараті обласної ради.

На сесії облради у червні для звільнення Ільницького теж не вистачило голосів. Напередодні тодішньої сесії він звинуватив Віктора Межейко у корупції - мовляв, його змушували закупати нові вікна до готелю за підвищеними цінами.

Більше новин з сесії облради шукайте на Depo.Запоріжжя