ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі депутати не будуть віддавати відвали Чорної гори "Ферротрейдінгу"

Сьогодні, 26 серпня, у Запоріжжі проходить сесія Запорізької міськради
Depo.
26 серпня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua

На погоджувальній раді перед початком сесії Запорізької міської ради мер та голови фракцій вирішили зняти з порядку денного два питання, що стосуються передачі металургійних відвалів, що розташовані на міській землі у Маркусовій балці. Про це повідомив на початку сесії міський голова Олександр Сін, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Прокуратура запропонувала додатково обговорити ці питання, і ми вирішили перенести їх на наступну сесію", - оголосив мер. За словами начальника управління екологічної безпеки Гліба Золотарьова, до цих проектів виникло багато питань і їх будуть доопрацьовувати.

Як повідомлялось раніше, на розгляд сесії планували винести два проекти рішень - "Про затвердження Програми "Про виконання інженерно дослідно-промислових вишукувань на ділянках розміщення безхазяйних відходів в районі б. Маркусова м. Запоріжжя на 2015 рік"" і "Про погодження проведення інженерних дослідно-промислових вишукувань на ділянках розміщення безхазяйних відходів в районі б. Маркусова м. Запоріжжя".

Згідно цих рішень, 12 гектарів міської землі у Маркусовій балці, де протягом багатьох років складувались відходи металургійних заводів, планувалось віддати "для очищення від безхазяйних відходів" ПАТ "Ферротрейдінг" Андрія Демідова. Зараз на Чорній горі, як ще називають це місце, видобувається метал невизначеними фірмами, наближеними до кримінальних кіл.

Інші новини з сесії міськради шукайте на Depo.Запоріжжя