ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі депутати майже одностайно проголосували за пільги постраждалим майданівцям

Верховна Рада ухвалила проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" сьогодні, 14 литопада

Depo.
14 листопада 2017 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

Мета закону – визначення статусу учасника бойових дій для осіб, які дістали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), що не призвели до інвалідності, під час участі у Революції Гідності.

За відповідне рішення проголосував 241 парламентар.

У залі в цей час були восьмеро нардепів-запоріжців.

Семеро з них проголосували "за": представники президентської фракції Ігор Артюшенко, Сергій Валентиров, Петро Сабашук та Микола Фролов; Олександр Романовський з "Народного фронту", Володимир Бандуров і Олександр Пономарьов ("Воля народу"). Лише "опоблоківець" Євген Балицький не голосував.

Вадим Кривохатько (БПП) та В'ячеслав Богуслаєв з "Волі народу" весь день були відсутні.

Тепер близько тисячі учасників Революції Гідності зможуть отримати пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

Чинним Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" передбачено надання особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, статусу інваліда війни. Водночас, переважна більшість постраждалих учасників масових акцій громадського протесту, у масових акціях громадського протесту, які не отримали інвалідність, не мають законодавчо визначеного статусу.

Нагадаємо, Балицький пригрозив "від'їздом" території свого округу зі складу України.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя