ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі чоловіки масово ухиляються від служби в армії

Ніхто не хоче отримувати повістки
Depo.
8 липня 2015 11:36
ФОТО: depo.ua
Запорізькі чоловіки масово ухиляються від служби в армії
Запорізькі чоловіки масово ухиляються від служби в армії

На сьогоднішній день на території Запоріжжя та області в рамках проведення шостої хвилі часткової всеукраїнської мобілізації продовжується оповіщення військовозобов'язаних. Сам призов розпочався 7 липня.

Про це повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Фонд сприяння обороні Запорізької області.

Як розповів заступник військового комісара Запорізької області полковник Олександр Мойко, розпочинаючи з цього дня, всі військовозобов'язані будуть подаватися на збірний пункт, з них будуть формуватися команди, які будуть направлятися до лав Збройних сил України.

Вже стало відомо, що чергова хвиля часткової мобілізації майже нічим не відрізняється від попередніх: мобілізованих відразу відправляють в навчальні центри і на службу до військових частин новобранці вже прибувають навченими. Основними проблемами при проведенні мобілізації традиційно залишаються масова неявка у військкомати та непридатність до військової служби за медичними показниками.

Нагадаємо, що згідно з офіційними даними, Запорізька область планове завдання за попередньою мобілізацією не виконала, недобір склав більше 200 чоловік.

Залишається лише додати, що в "чорному списку" військкоматів області знаходиться близько 1400 жителів Запоріжжя та області, частина з яких отримали повістки та не з'явилася у військовий комісаріат, а частині представників РВК просто не вдалося розшукати їх та вручити повістку. Призов на службу по мобілізації в рамках шостої черги буде тривати до 17 серпня.

Все, що треба знати про мобілізацію в Запоріжжі, читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua