ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі чиновники скаржаться на дефіцит водії трамваїв

На базі комунального підприємства «Запоріжелектротранс» знаходиться 126 трамваїв і 90 тролейбусів
Depo.
31 березня 2015 12:23
ФОТО: depo.ua

Наразі по Запоріжжю курсують лише 50 тролейбусів і 76 трамваїв, повідомляє depo.ua.

Керівник КП "Запоріжелектротрас" Юрій Папач повідомив, що прибутки почали рости немов на дріжджах. Лише за тиждень +40%. У мерії зреагували швидко - прибутки зросли, отже про підвищення вартості проїзду комунальникам навіть мріяти заборонили. Окрім того, натякнули, що кількість тролейбусів і трамваїв можна збільшити.

"Машини в нас є. Частина потребує капітального ремонту, частина - мінімальних вкладень. На якійсь машині лобового скла немає, на іншій - гуми. Якщо місто надасть допомогу, мі виведемо за два тижні 10 тролейбусів", - говорив напередодні сесії керівних підприємства.

Депутати кошти виділили: і на дрібний ремонт, і на відновлення контактної мережі. Проте виникла інша проблема - недостатня кількість водіїв. Робота специфічна і охочих керувати електричною машиною за мінімальну зарплатню не багато. Як запевнив заступник керівника транспортного управління, наразі кілька людей проходить навчання, яке триватиме з півроку. Поки одні вчитимуться водити "рогаті" машини, ті хто вже працюють будуть розмірковувати над тим, аби перейти на півтори-а то й і дві ставки.