ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі чиновники не знають, як приватизувати "Юність"

У Державній реєстраційній службі кажуть, що "Юність" здана в експлуатацію і є об’єктом завершеного будівництва
Depo.
24 червня 2015 12:26
ФОТО: depo.ua
Запорізькі чиновники не знають, як приватизувати "Юність"
Запорізькі чиновники не знають, як приватизувати "Юність"

У запорізькій мерії кажуть, що намагалися отримати в Державній реєстраційній службі документи, які б посвідчували право власності на нерухоме майно - будівлю палацу спорту "Юність" на вул. Перемоги, 66, як об'єкт незавершеного будівництва.

Проте виявилося, що "Юність" є об'єктом завершеного будівництва.

"Усі ми бачимо власними очима, як "Юність" здана в експлуатацію, - коментує рішення порталу Запоріжжя. depo.ua депутат міської ради Віктор Великий.
За його словами, наразі поки що не має бачення того, яким чином Палац спорту буде приватизовано. Також нема розуміння й того, скільки часу піде на урегулювання усіх формальних моментів. А от що стосується продажу ПС "Юність" через аукціон, то тут розуміння є. Принаймні поки що є".

"Ці плані не змінилися. Ми хочемо виставити об'єкт на продаж. Плани потенційного покупця також незмінні", - запевнив Віктор Великий.

Нагадаємо, що покупець, про якого постійно говорять у мерії - АТ "Мотор Січ". І якщо раніше це підприємство неодноразово заявляло про те, що має плани стосовно "Юності" (у "Мотора" є професійна гандбольна команда, яка не має власного тренувального майданчика і не має бази, на якій можна було проводить ігри вдома), то наразі такі розмови не ведуться, або ж говорять на цю тему пошепки.

Зазначимо також, що в офіційній пояснювальній записці, яка розміщена на сайті міської влади говориться:

"Рішенням Державної реєстраційної служби України за № 19497599 від 20.02.2015 відмовлено в державній реєстрації права комунальної власності на об'єкт незавершеного будівництва - будівлю палацу спорту "Юність" на вул. Перемоги, 66, оскільки за територіальною громадою м. Запоріжжя в особі Запорізької міської ради вже було зареєстровано право комунальної власності на будівлю палацу спорту "Юність", як на закінчений будівництвом об'єкт.

Таким чином, неможливість здійснення державної реєстрації права комунальної власності на будівлю палацу спорту "Юність", як об'єкт незавершеного будівництва, унеможливлює подальші дії департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради щодо підготовки до продажу на аукціоні зазначеного об'єкта.

Прийняття рішення про доцільність, порядок та умови відчуження об'єктів права комунальної власності - це виключно повноваження сесії міської ради".

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua